Life        

 +38( 063) 264 78 87

Kyivstar  

 +38 (098) 265 72 57

 

Студія Львів
Актуальні локації студії
Старі локації студії
Весілля
Весілля архів
Казки та фантазії
Казки архів
Арт
Портрети
Прогулянки
Жирона
Барселона
Студія
Love-Story
Діти та родина
Воркшопи
За кадром

Вартість оренди студії - 150 грн (130 грн для учасників фотоклубу “Кліо Львів” та за наявності картки-запрошення)

при оренді у вашому распорядженні :

- всі локації студії
- білий та чорний фони
- лампи - Menik GM-600 3 шт
- рефлектор Beauty Dish (портретна тареля)
- софтбокси: 90*90см, 200*35см (з сотами), 140*40см(з сотами)
- октогон 1,5м
- стандартні рефлектори + насадка шторки, соти та світлофільтри
- насадка тубус з сотами та світлофільтрами
- вітродув
 
Якщо при зйомці на фонах вам потрібний свіжий, чистий фон - вартість 1 метра становить 210 грн.
 
 

Студия працює з вівторка по неділю з 12:00 до 21:00. Оренда в інший час можлива за домовленістю. 

 

Оренда фотостудії можлива по попередньому запису та з обов'язковим внесенням авансу. 

Розмір авансу для броні 1 години оренди становить 50 грн.

Аванс не повертається якщо ви відміняєте оренду пізніше, аніж за 48 годин до заброньованого часу.

Будьте уважні! Відміна оренди можлива лише в робочий час студії!

Просто подзвони за номерами:

Life:            +38 063 264 78 87

Kyivstar:     +38 098 265 72 57

або напиши на пошту:

klio-lv@ukr.net

 

Оренда студії є погодинною.

Ви не сплачуєте за час, який було витрачено на підготовку моделі до зйомки.

 

Фотостудія Кліо стає КЛУБОМ! Для учасників клубу ми даємо змогу заробляти разом з нами!
З 26 січня ми переходимо на клубну систему зйомок та оренди. 
Відтепер зйомка в студії або оренда студії можлива для учасників фотоклубу «Кліо Львів» за клубною карткою чи картою-запрошенням за спеціальними цінами*
Ті, хто користувався послугами нашої студії, Клубну картку можнуть отримати, звернувшись до адміністратора студії та заповнивши анкету.
Ті, хто ще не користувався послугами нашої студії, можнуть отримати Клубну картку, за наявності карти-запрошенням та скориставшись послугами фотостудії за спеціальною ціною для учасників фотоклубу, або скориставшись послугами фотостудії за повною ціною. З питаннями щодо отримання картки-запрошення звертайтесь до адміністратора або до учасників фотоклубу.
Кожен власник клубної картки отримує набір персональних карток-запрошень, якими може нагородити своїх друзів та знайомих. В разі, якщо ваш знайомий скористався картою-запрошенням, ви отримаєте 10% від витраченої їм суми. Ніяких бонусів чи знижок – ми виплачуємо живі гроші одразу. Карткою-запрошенням можна скористатися тільки один раз. 
Запроси друзів та отримай 10% з їх покупки грошима!

*окрім майстер-класів чи спеціальних фотоднів, на які можуть бути запрошені всі бажаючі, незалежно від наявності клубної картки. На такі заходи для учасників фотоклубу можуть діяти окремі знижки.

 

Правила оренди фотостудії 
 
Орендуючи студію, Ви погоджуєтесь з цими правилами, а в разі їх порушення -відшкодувати збитки. погоджуєтесь дотримуватись санітарних та пожежних норм.
 
Студія працює тільки за попереднім записом (дзвонити в робочі години з 12 до 21) за телефонами +38 063 264 78 87, +38 098 265 72 57, через форму зворотного зв'язку на сайті, листом на пошту klio-lv@ukr.net або особистим повідомленням адміністратору в соцмережах. 
 
Бронювання фотостудії здійснюється тільки на фотографа із зазначенням прізвища, конт. телефону фотографа, дати і часу зйомки. 
 
Оренда фотостудії оформляється при внесенні передоплати 30%. Термін внесення передоплати - 24 години з моменту замовлення студії. Способи оплати уточнюйте у адміністратора. 
 
Будь ласка, не бронюйте студію, якщо Ви не впевнені в даті зйомки - при відмові від заброньованого часу внесена передоплата не повертається. 
 
Оренда студії погодинна. Ви не сплачуєте за час, витрачений на підготовку моделі до зйомки (візажист, стиліст) тривалістю до 15 хвилин часу. Якщо Вам потрібно підготувати модель до початку знімального часу, обов'язково повідомте адміністратора про це при записі, із зазначенням необхідного часу. 
 
Мінімальний строк оренди - 1 година. 
 
Використання обладнання та реквізиту входить у вартість оренди. Використання костюмів оплачується окремо. 
 
Орендуючи студію, Ви несете матеріальну відповідальність за збереження студії, обладнання та реквізиту. У разі поломки або псування обладнання та реквізиту оплачуєте повну вартість пошкодженого обладнання, ремонту реквізиту та декорацій. Ви несете матеріальну відповідальність за дії всіх учасників знімальної групи та ваших моделей. 
 
Підготовка фонів і зміна насадок здійснюється адміністратором. Просимо Вас не розбирати декорації і не переміщати меблі в знімальних залах самостійно - зверніться до адміністраторів. У разі порушення цього правила штраф складе 100 грн. 
 
По закінченні зйомки обладнання в обов'язковому порядку перевіряється адміністратором. 
 
Періодично в студії відбувається оновлення і заміна інтер'єрів. Будь ласка, уточнюйте наявність цікавих вам декорацій у адміністратора. 
 
Вхід в студію тільки у змінному взутті. Ви можете принести його з собою або скористатися тапочками, які запропонує Вам адміністратор студії. Пожайлуста, попередьте моделей про необхідність змінного взуття. 
 
Увага! В цілях безпеки на території студії ведеться відеоспостереження. 
 
Будь ласка повідомите нас, якщо планується відеозйомка, зйомка із застосуванням боді-арту, зйомки з великою кількістю учасників або участю тварин - при таких зйомках можлива додаткова оплата до вартості оренди. 
 
Початком оренди фотостудії вважається заявлений в замовленні час. Закінченням оренди студії вважається час, коли орендар залишає студію. У разі, якщо після зарезервованого орендарем часу студія вільна, Ви можете продовжити знімальний час, сплативши додатково оренду за фактом проведеного в студії часу. 
Якщо студія зарезервована наступним клієнтом, слід залишити студію не пізніше орендованого часу. 
При достроковому завершенні зйомки, заброньований час оплачується повністю. 
 
У разі забруднення або пошкодження паперового фону, орендар сплачує вартість зіпсованого фону, виходячи з вартості 100грн за 1 погонний метр. 
 
Сміття, що утворився під час зйомки (зйомка із застосуванням пуху, снігу, сіна, конфетті і т.д.), повинно бути прибране до закінчення часу оренди студії. 
 
Після закінчення фотозйомки орендар повинен залишити після себе чисте, готове до наступної зйомки приміщення. 
 
Вживання будь-яких спиртних напоїв у приміщенні студії заборонено, при порушенні цього правила зйомка припиняється без повернення вартості оренди. 
 
Куріння в студії категорично заборонено. 
 
Забута клієнтом річ, яку не забрали протягом двох тижнів, автоматично стає реквізитом студії.

 

 

 

 

разработка сайта - студия Mag-geek
обслуживание компьютеров и создание сайтов